Ahlat Belediyesi’nin Başarılı Başkanı A.Mümtaz ÇOBAN’ın Yapmış Olduğu Hizmetler

ADIM ADIM ANADOLU MHP PROGRAMI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Adım Adım 2023,İl,İl Anadolu projesi kapsamında İlimize Ziyarette bulunan Millet Vekilleri Sayın Esin Kara , Sayın Mehmet Fendoğlu Ve MKYK üyeleri Sayın Beşir Tatar, Sayın Alper Erdem, Sayın Muhammed Köse ,MHP il Başkanı Sayın Tekin Uçak ,ilçe Başkanı Sayın Tahsin Gülsar Ocak İl İlçe Başkanları ve partililerle ilçemizde Selçuklu Meydan Mezarlığı Anadolunun Orhun abidelerini ve akabinde Belediyemizi ziyarette bulundular . Ahlatımıza ilgileri sebebi ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İlimizde Valimiz Sayın Oktay Çağatay Başkanlığında il Tanıtım ve Geliştirme Kurulu toplantısına iştirak ettik, orta ve uzun vadeli tanıtım markalaşma ve değerlerimizi ön plana çıkarmayı amaç edinen program önemli netice doğuracak.Sayın Valimize Kültür İl Müdürümüze Ve Bakanlık yetkililerine teşekkür ederiz, ilimiz ve ilçelerimize hayırlı olsun.
Bu şehir güzide insanların ecdat emanetine sahip çıktığı Kubbetül islam Ahlattır.
Günlük rutin esnafımızı vatandaşımızı ziyaretlerimize devam ediyoruz, kışın tüm soğukluğuna rağmen güler yüzü ve samimi muhabbeti ile bu şehri özel kılan insanımız.
Pazar esnafımız ve halkımız için inşallah sağlıklı bir ticaret merkezi olacak tüm ayrıntıları adım adım takip ediyoruz çalışmalar titizlikle sürdürülüyor şehrimize bu alanda bir ilki daha kazandırmanın heyecanıyla projelerimize devam ediyoruz.
Geleceğimiz çocuklarımız ,samimi altın kalpli, bu vatanın emanet edileceği cesur yürekler, onun için çok iyi anlaşıyoruz.
Ahlat Beledyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali ziyaretimizde esnafımız, vatandaşımız ve personelimizle buluştuk, rutin denetleme ve çalışmaları takibimizde vatandaşımızın memnuniyeti bizleri mutlu etti ,personelimize ve işletmecilerimize teşekkür ediyorum. Hizmet ve gönül Belediyeciliği esasıyla çalışıyoruz.