Çukurova Belediyesi’nin Başarılı Başkanı Soner ÇETİN’in Yapmış Olduğu Hizmetler

Futbol, atletizm ve Muay Thai branşlarında faaliyet gösteren 5 Ocak Demirspor Kulübü Başkanı Gökhan Özdemir, Bölgesel Ligde mücadele eden ve Voleybol 2. Ligini hedefleyen Çukurova Şimşekler Voleybol Kulübü Başkanı Yusuf Oğur, Adana’yı Hokey Süper Liginde temsil eden Adana Hokey Spor Kulübü Antrenörü Yakup Fırat ve milli sporcu Dudu Ceren Evran ziyaretimize geldiler ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Yönetici ve sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
Çukurova Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantısına katılarak hayata geçirilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk.
Çukurova’mız için birlikte çalışacağımız Kent Konseyimize yeni dönemde başarılar dilerim.
Firmalar, kurumlar ve hayırseverler tarafından Hayır Çarşımıza bağışlanan kıyafetlerle yeni yıl öncesi çocuklarımızı giydirdik. Çocuklarımızın yüzünü güldüren hayırseverlerimize ve başarılı çalışmalarından dolayı Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Adana’nın Kurtuluşu’nun 100. Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Adanaspor ve Adana Demirspor takımlarımızda profesyonel futbol oynamış eski futbolcularımızın yer aldığı Sporun Gülen Yüzü Şöhretler Karması Futbol karşılaşmasına katıldık. Vali Yardımcımız Sayın Muzaffer Şahiner, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay, ASKF Başkanımız Ahmet Bozan, Gençlik Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar ile birlikte başlama vuruşunu yaptık.
Adanamızın kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun.