Hisarcık Belediyesi’nin Başarılı Başkanı Fatih ÇALIŞKAN’ın Yapmış Olduğu Bazı Hizmetler

İstihdam ve Kalkınma için Durmak yok yola devam.
#Emet #Hisarcık Orta Ölçekli Sanayi sitesi için, İzmir’de Faaliyet gösteren bir firma ile görüşmeler yaparak, ilk Etapta 350 kişinin istihdam edileceği fabrika kurulması için ön anlaşma gerçekleştirdik.
Sanayi bölgemize yatırım yapmak isteyen bütün işletmelere gereken her türlü desteği vererek Bölgemizi cazibe Merkezi yapmaya kararlıyız. Gece gündüz demenden Her türlü fedakarlığı gösteren Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan Sanayi Kooperatifi Başkanımız Abdülaziz Çıbuk ve Başkan yardımcımız Ali Er ‘ e Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Kadınlarımızın başarıları Ülkemizin kalkınmasında önemli bir rol üstleniyor.
Bu kapsamda güzel bir örnek olan #EMKO #Emet kadın kooperatifi Seramik atölyesi açılışına katılarak, onların sevincine ortak olduk. Bu projenin hayata geçmesinde destek veren Emet Kaymakamı Hasan çiçek,’i Belediye Başkanı Hüseyin Doğan ‘ı Özveriyle çalışan Kadınlarımızı ve Emeği geçen herkesi #TebrikEdiyorum.
Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın; Murat Kurum ‘u, İl Başkanımız Sn. Sebahattin Ceyhun , Milletvekillerimiz, Sayın Ahmet Tan , Sayın
ishak gazel ,İl Genel meclis Başkanımız, Sayın Musa Yılmaz ve Belediye Başkanı arkadaşlarımız ile birlikte ziyaret ettik.
İlçemize yapmış ve yapacak oldukları yardımlardan dolayı, Sayın Bakanımıza #Teşekkür ediyoruz.