Türkiye’nin En Başarılı Belediye Başkanları Arasında Yer Verdiğimiz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin OPRUKÇU’nun Yapmış Olduğu Hizmetler

Gaybi Mahallemizde yeşil bir gelecek için fidan dikim etkinliği düzenledik. Doğal kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için bu etkinlikleri düzenliyoruz. Bu kapsamda Yükseliş Koleji ile birlikte Cumhuriyet’in 100. Yılına özel 100’er fidanı toprakla buluşturduk. Yükseliş Koleji’ne duyarlılığından dolayı ve katılım sağlayan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza teşekkür ederim.

 

Türkmen İlköğretim Okulu Müdürü Volkan Buluç ve öğretmenleri ile birlikte gelen Türkmen Mahalle Muhtarı Sayın Şükrü Çetinkaya’ya Türkmen Okulu ve Türkmen Mahallemize yaptığımız hizmetlerden dolayı gerçekleştirdikleri nazik ziyaret için teşekkür ederim. Göreve geldiğimiz günden bu yana Mahallelerimize ve özellikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim yuvalarına önemli hizmetler yaptık, bundan sonraki süreçte de hizmetlerimize devam edeceğiz.
Türbe Mahalle Muhtarımız Sayın Mahmut Tekinir’e mahallelerine yaptığımız hizmetlerden dolayı gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür ederim. Ereğli’mize hizmet noktasında tüm mahallelerimizde önemli hizmetler yaptık, bundan sonraki süreçte de hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu vesileyle bizlere destek olan ve hemşerilerimizle belediyemiz arasında köprü vazifesini layıkıyla yerine getiren muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum.