Ulus Belediyesi’nin Başarılı Başkanı Hasan Hüseyin UZUN’un Yapmış Olduğu Hizmetler

 

Kaldırım Mahallesi Hürriyet Caddesi Yağmur Suyu Şebekesi Yenileniyor

Kaldırım mahallesi, Hürriyet Caddesi Yağmur suyu şebeke çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından tamamlanıyor.

Belediye ekiplerimiz kış tedbirlerine devam ediyor

Ulus itfaiye ekiplerimiz tarafından ilçe merkezinde tehlike oluşturan buz sarkıtları temizlendi.
#DoğakentiUlus #UlusaHizmetYakışıyor #ulusahizmetyakışıyor

 

Çevre Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hibe edilen vidanjörümüz İlçemizde

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından İlçemize hibe edilen vidanjörümüz Belediyemizce teslim alınmıştır.

Bakanımız Sayın Murat Kurum’a çok teşekkür ederiz.

 

İlçe merkezindeki karlar Belediyemiz Fen işleri müdürlüğü ekipleri ve zabıta amirliği ekipleri tarafından şehir merkezi dışına taşınıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakka ve Kuzka tarafından düzenlenen Uluslararası Markalaşma Yolunda Küre Dağları toplantısı Bartın Valisi Sn.Sinan Güner, Kastamonu Valisi Sn.Avni Çakır, Bakka ve Kuzka yetkilileri,UNESCO Temsilcisi, Kaymakamlar ve Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun’unda katılımı ile Ulus Doğa Park Otelde gerçekleşti.

 

Yardımlaşma ve dayanışma bizi biz yapan değerlerdir. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yanındayız .
Hayırseverler , “bende yardım edebilirim ” diyen, kullanılabilir durumdaki kıyafetleri olan veya satın alarak destek olmak isteyen herkesi Gönül Köprüsü mağazasına destek vererek Ulus’umuzda yardıma muhtaç kimse kalmasın . Biz birlik olursak herşeyin üstesinden geliriz.
Bize destek veren elinden gelen yardımları esirgemeyen herkese teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım .
Ulus Belediye Başkanı
Hasan Hüseyin Uzun

Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun ve Ak Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık yeni yılın ilk çalışma gününde Ulus’ta esnafları ziyaretlerine devam ettiler. Esnaflara hediyelerini takdim ederken, yeni yıl ile ilgili dilek ve temennilerini sundular. Esnafımıza bol ve bereketli kazançlar dilediler.