Yenice Belediyesi’nin Başarılı Başkanı Veysel ACAR’ın Yapmış Olduğu Hizmetler

YENİCE’MİZDE EVLERDE DOĞAL GAZ KULLANILMAYA BAŞLANDI;
YENİCE’MİZE HAYIRLI OLSUN
Kadim bir tarihe, zengin bitki örtüsüne ve alternatif turizm olanaklarına sahip Yenice’mizde evlerimizde doğal gaz kullanılmaya başlandı. Yenice’mize doğal gazın gelmesiyle güzide ilçemizin havası daha temiz olacak. Aynı zamanda turizm başta olmak üzere, tüm sektörlerin gelişmesine katkı sunacak.
Çanakkale’mizin tüm ilçe ve beldelerinde hemşehrilerimizin doğal gazın konforundan istifade etmesi için gayret ediyoruz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte Destanlar ve Şehitler Diyarı Çanakkale’mize hizmet etmek öncelikli görevimiz.
İlçemize doğal gazın gelmesi adına önemli çalışmaları ve emekleri olan Yenice Belediye Başkanımız Veysel Acar’a, AKSA yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yenice’mize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.

6.ETAP ÇARŞI PROJEMİZ TAMAMLANDI

BELEDİYEMİZ HİZMETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

İlçemizin en işlek caddesi olan Biga Caddesi üzerinde devam eden Doğalgaz çalışmalarımızın yanı sıra Yenice’mize yeni bir çehre kazandıracak olan Çarşı Yenileme Projemizde de sona yaklaşmak üzereyiz, 6. Etabı tamamlama aşamasına gelinen projemizde ara vermeden çevre düzenleme ve peyzaj işlerine başlamış bulunmaktayız. Çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak, halkımızın hizmetine sununulacak.

YENİCE BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA SAĞLIK ÇALIŞANLARI HATIRA FİDANLIĞI

Kutsal mesleklerden olan kendi yaşamlarını riske atarak özverili bir şekilde görevlerini yerine getiren özellikle son dönemde yaşamakta olduğumuz Covid-19 salgını ile mücadelede büyük başarılara imza atan tüm sağlık kahramanlarına minnettarlığımızı göstermek adına İlçemiz Kışlalar Mahallesi İnönü Caddesi güzergahın da iki farklı alana Belediyemizce meyve fidanları dikilerek, Belediye Meclisimizin kararıyla Sağlık Çalışanları Hatıra Fidanlığı ismi verildi. Bugün düzenlenen bir programla İlçemiz de görev yapan sağlık çalışanlarının isimleri fidanlara takıldı. İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte özveriyle çalışan tüm sağlık personeline teşekkür eder, adlarına hediye edilen meyve fidanlarının geleceğe nefes olmalarını temenni eder, bu uğurda hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımıza ALLAH’tan rahmet dileriz.

CAN DOSTLARIMIZ AÇ KALMASIN

Koronavirüs ile mücadele günlerinde bakıma muhtaç kalan sokak hayvanlarımız için Belediyemizce başlatılan “CAN DOSTLARIMIZ AÇ KALMASIN” Projesi ile ilçemizde belli bölgelere beslenme noktarları konulmuştur. Proje kapsamında Belediyemizi yalnız bırakmayacak olan tüm gönüllü vatandaşlarımızı muhtaç hayvanlarımızı beslemeye davet ediyor, “CAN DOSTLARIMIZ AÇ KALMASIN ” diyoruz.