Batman İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Semih Canpolat, İlçe Hastanelerini Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde Değerlendirdi

İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, Gercüş Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde Değerlendirdi

Gerçüş Devlet Hastanesi ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret eden İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, çalışmaları yerinde değerlendirdi. Sağlık çalışanları ile tanışan Canpolat, hastaları da ziyaret ederek şifa dileklerinde bulundu. Hastane yönetimi eşlik ederek brifing verdi.

İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, Kozluk İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Kozluk Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde Değerlendirdi

İl Sağlık Müdürümüz Uz.Dr.Semih Canpolat, Kozluk İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Kozluk Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, çalışmaları yerinde değerlendirdi. Sağlık çalışanlarıyla tanışan ve hastaları da ziyaret eden Canpolat, iyi dilek temennilerinde bulundu.

İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, Hasankeyf Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde Değerlendirdi

Hasankeyf Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Semih Canpolat, çalışmaları yerinde değerlendirdi. Sağlık çalışanlarını ve hastaları da ziyaret eden Canpolat, iyi dilek temennilerinde bulundu. Canpolat’a hastane yönetimi eşlik ederek brifing verdi.

İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, Sason Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde Değerlendirdi

Sason Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Semih Canpolat, sağlık çalışanları ile tanıştı ve çalışmaları yerinde değerlendirdi. Canpolat, yatan hastaları da ziyaret ederek şifa dileğinde bulundu. Hastane yönetimi eşlik ederek brifing verdi.

İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, Beşiri Devlet Hastanesi’ni Ziyaret Ederek Çalışmaları Yerinde Değerlendirdi

Beşiri Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden İl Sağlık Müdürümüz Uzm.Dr.Semih Canpolat, çalışmaları yerinde değerlendirdi. Canpolat, sağlık hizmeti alan hastalarla da sohbet ederek şifa dileklerinde bulundu. Hastane yönetimi çalışmalar hakkında brifing verdi.