Kavak Belediyesi’nin Başarılı Başkanı Feridun BAĞCI’nın Yapmış Olduğu Hizmetler

KASABAMIZDA KAR TEMİZLEME MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR
Belediyemiz Karla Mücadele Ekipleri, kasabamız içinde ulaşımın aksamaması ve vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürüyor.
Kasabamızda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Kar yağışı ile birlikte harekete geçen Belediyemiz Karla Mücadele Ekipleri, başta ana arterler olmak üzere tüm mahallelerde ulaşımın aksamaması için yoğun bir çaba sarf ediyor.
Hava sıcaklığının sıfırın altında 10 dereceye kadar düştüğü kasabamızda bir taraftan kar temizliği yapan ekipler bir taraftan da yollarda oluşabilecek buzlanma tehlikesine karşı tuzlama çalışması yapıyor.
MAHALLE ARALARINA PARKE TAŞ DÖŞENMESİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ
Kasabamızın daha modern ve estetik bir görünüme kavuşması için Belediyemiz tarafından yürütülen kilitli parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Kilit Parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız Sayın Feridun Bağcı : “Göreve geldiğimiz günden itibaren öncelikli hedeflerimiz arasında yer alan; mahalle ve sokaklarımızı altyapı kilitli parke döşeyerek ve asfalt dökerek vatandaşımızı kışın yağmur çamurdan, yazın tozdan kurtarma çalışmalarımıza ivedi bir şekilde devam ediyoruz.
Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Ekiplerimizce yürütülen çalışmalar kapsamında altyapı kilitli parke taşı asfaltlama ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın refahı için yaptığımız çalışmalara planlarımız doğrultusunda devam ediyoruz.
DEPO YOLLARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ
Üçüncü etap plan depo yollarının altyapı ve üstyapı işlemlerinin yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunuldu. Kasabamız çardak yolu bölgesinde bulunan depo yollarının son olarak parke taş döşenmesiyle tamamlandı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Feridun BAĞCI ‘’ son yıllarda bölgemiz ve kasabamızda çok büyük bir sektör haline gelen sürekli gelişen ve büyüyen depoculuk faaliyetlerini daha da ileriye götürebilmek için biz de Kavak Belediyesi olarak desteklemekteyiz. Ülkemizde depoculuğun kalbi olan kasabamızda alt ve üstyapı çalışmalarını biz de Belediye olarak yapmaya devam ediyoruz. Üçüncü etap olan parke taş döşenmesinin tamamlanmasıyla birlikte beldemizin yüz akı haline gelen depo yollarımızın halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. ‘’ dedi.